ورود به سایت

فهرست مطالب:

نحوه ورود به سایت

ورود اعضا به سایت

فراموشی رمز


 


نحوه ورود به سایت

برای ورود به سایت روی آدرس بار نرم افزار اینترنتی خود عبارت azyol.com را تایپ نموده و کلید اینتر صفحه کلید را فشار دهید. وارد سایت آزیول خواهید شد و آدرس سایت به صورت https://azyol.com نمایش داده خواهد شد. توجه داشته باشید که این سایت برای بالا بردن امنیت خود از پروتکل SSL استفاده نموده است و به همین دلیل در ابتدای آدرس سایت بجای :http عبارت :https ظاهر می‌شود. استفاده از این پروتکل باعث دو ستاره بود نماد اعتماد الکترونیکی سایت بوده است.

 

 

لازم به ذکر است که به منظور جلوگیری از ورود کاربران به سایتهایی با نام مشابه، تمامی دامینهای زیر بر روی دامین اصلی اصطلاحا پارک شده است و با وارد کردن هر کدام از آنها نیز وارد سایت آزیول خواهید شد:

www.azyol.com

 www.azyol.net

 www.azyol.ir

 www.aziol.com

 www.aziol.net

www.aziol.ir

 www.azyoul.com

www.azyoul.net

www.azyoul.ir


ورود اعضا به سایت


چنانچه شما از اعضای سایت هستید (قبلا در سایت ثبت نام کرده‌اید) برای ورود به پروفایل شخصی و صفحه اختصاصی خود،  قسمت بالای منوی سمت چپ، گزینه "ورود" را انتخاب نمائید.

با کلیک روی «ورود» صفحه‌ایی باز می‌شود که دو تب به نام‌های ورود و ثبت نام دارد و به صورت پیش فرض شما در تب ورود خواهید بود. در این قسمت با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود وارد صفحه کاربری خود شوید.​

توجه داشته باشید که در صورت تمایل می‌توانید گزینه «مرا به خاطر بسپار» را انتخاب نمائید تا اطلاعات این صفحه در کامپیوتر شما ذخیره شود و در دفعات بعدی برای ورو به سایت نیازی به تایپ اطلاعات در این صفحه نداشته باشید.

 

 


فراموشی رمز

 چنانچه قبلا در سایت آزیول ثبت نام کرده‌اید و به هر دلیلی رمز خود را فراموش کرده‌اید، اول گزینه «ورود» را از قسمت بالای منوی سمت چپ انتخاب نمائید.

در صفحه ورود، روی گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟» کلیک نمائید تا وارد صفحه بعدی شوید.

 ایمیلی که هنگام ثبت نام در سایت وارد کرده بودید، را اینجا وارد نموده و «ارسال لینک بازنشانی» را کلیک نمائید.

ایمیلی به صورت اتوماتیک حاوی رمز جدیدی به شما ارسال خواهد شد و شما می‌توانید با استفاده از آن وارد سایت شوید.