مدیریت نمایندگی ها

فهرست مطالب:

آشنایی با مدیریت نمایندگی‌ها

راهنمای تکمیل فرم نمایندگی


آشنایی با مدیریت نمایندگی‌ها

در داشبورد پروفایل کاربری گزینه‌ای بنام «مدیریت نمایندگی‌ها» وجود دارد. در این بخش می‌توانید نمایندگی‌هایی که از شرکتهای مختلف اخذ کرده‌اید را ذکر کنید. همچنین اگر شرکت شما به شرکتها یا افراد دیگری نمایندگی اعطا کرده است می‌توانید آنها را نیز معرفی نمائید. بدین منظور در داشبورد خود مدیریت نمایندگی را انتخاب نمائید. صفحه مانند شکل زیر باز خواهد شد.

 اگر قبلا نمایندگی اخذ شده یا اعطا شده ثبت کرده باشید لیست آنها در این جدول به شکل زیر قابل مشاهده خواهد بود.

 در این جدول آیکونهایی در مقابل هر یک رکورد وجود دارد و امکان ویرایش و حذف را به شما می‌دهد.

برای ایجاد یک رکورد جدید روی آیکون جدید زیر جدول لیست نمایندگی‌ها کلیک کنید. تا فرم مربوط به ثبت نمایندگی (شکل زیر) باز شود.


راهنمای تکمیل فرم نمایندگی

نوع رابطه: را تعیین کنید. اگر از شرکتی نمایندگی گرفته‌اید و قصد ثبت کردن آنرا دارید، «اخذ نمایندگی» و اگر قصد ثبت شرکت یا افرادی را دارید که نمایندگی شما را دارند، «اعطای نمایندگی» را انتخاب نمائید.

نوع نمایندگی: نوع نمایندگی را از بین گزینه‌های «نمایندگی فروش ماشین‌آلات»، «نمایندگی فروش ماشین‌آلات و قطعات»، «نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش»، «عاملیت فروش ماشین‌آلات»، «عاملیت فروش ماشین‌آلات و قطعات»، «بازاریاب فروش ماشین‌آلات»، «نمایندگی کامل فروش، خدمات و قطعات» انتخاب نمائید.

عنوان: نام شرکت، نمایشگاه، فروشگاه، تعمیرگاه یا هر آنچه که طرف مقابل ارتباط نمایندگی شما بدان نامیده می‌شود را ذکر کنید. مثلا «نمایشگاه پوریا» یا «شرکت لینده آلمان»

کد نمایندگی: اگر نمایندگان خودتان را کد بندی کرده‌اید می‌توانید همان کد را اینجا وارد نمائید. این کد مربوط به خود شما و نماینده شماست و هیچ ارتباطی به سایت آزیول ندارد.

تاریخ اخذ/اعطای نمایندگی: تاریخ شروع ارتباط نمایندگی را وارد نمائید. اگر سالانه نمایندگی تمدید می‌شود سعی کنید تاریخ اولین قرارداد نمایندگی را وارد نمائید زیرا مدت زمان طولانی نشان دهنده اعتبار بیشتر شماست.

توضیحات: در این قسمت متن دلخواه خود را در ارتباط با نمایندگی وارد نمائید. این متن می‌تواند در مورد نحوه همکاری، خدمات ارائه شده، رتبه، یا هر مطلب دیگری باشد.

کد عضویت: این فیلد یکی از کارایی‌های خاص سایت آزیول را ایجاد می‌کند. لیستی که به عنوان نمایندگان شما در پروفایلتان ملاحظه می‌شود وقتی مفیدتر خواهد بود که لینکی به صفحه خود آنها در سایت آزیول نیز داشته باشد. بدین منظور اگر نمایندگان شما عضو سایت آزیول هستند، کد عضویت آنها را در این قسمت وارد نمائید. با این کار لینک صفحه آنها جلوی نام نماینده شما در قسمت نمایندگی‌ها ایجاد خواهد شد.