زیر صفحه ها

فهرست مطالب:

آشنایی با زیر صفحه‌ها

مدیریت زیر صفحه‌ها

راهنمای تکمیل فرم زیر صفحه‌ها

مدیریت آیتم‌ها

راهنمای تکمیل فرم آیتمها


آشنایی با زیر صفحه‌ها

اگر شما به عنوان یک عضو تجاری در سایت آزیول ثبت نام کرده‌اید و قصد دارید از سایت آزیول به عنوان راه ارتباطی مشتریان با خودتان استفاده نمائید، مهمترین بخش از پروفایل شما همین زیر صفحه‌ها خواهد بود. این بخش خود دارای دو قسمت مختلف است. قسمت اول مدیریت زیر صفحه‌هاست که در آن شما می‌توانید واحدهای مختلف شرکت خود را به همراه مسئولین واحد معرفی نمائید. قسمت دوم مربوط به خدماتی است که هر واحد ارائه می‌دهد و می‌توانید آنها را درج کنید. نحوه تکمیل این بخش به تفصیل در زیر تشریح خواهد شد.

 

 


مدیریت زیر صفحه‌ها

در بخش داشبورد پروفایل کاربری خود، روی گزینه «زیر صفحه‌ها» کلیک نمائید. اگر قبلا هیچ اطلاعاتی در این بخش وارد نکرده باشید زیر آن گزینه «مدیریت زیر صفحه‌ها» باز خواهد شد. با کلیک روی آن، جدول زیر صفحات ثبت شده به شکل زیر نمایش داده خواهد شد. اگر قبلا هیچ زیر صفحه‌ای ثبت نشده است جدول به شکل زیر خالی خواهد بود وگرنه تمامی صفحات ثبت شده در آن نمایش داده خواهد شد که هر یک از آنها قابلیت ویرایش و حذف خواهد داشت.

 

زیر جدول لیست زیر صفحات، آیکون جدید را بزنید تا فرم مربوط به درج زیر صفحه‌ها به شکل روبرو باز شود.

 

 

 

 


راهنمای تکمیل فرم زیر صفحه‌ها

  • نوع: نوع زیر صفحه خود را از بین گزینه‌های خرید و فروش، اجاره، قطعات، خدمات، آموزش و پیمانکاری انتخاب نمائید. در واقع زیر صفحات در سایت آزیول براساس عملی که قرار است در آن انجام پذیرد تعریف شده است نه دقیقا نام واحدهای اجرایی شرکتها. دلیل این امر نیز تفاوتهای زیادی است که بین تعریف واحدها در شرکتهای مختلف و بیشتر از آن بین شرکتهای بزرگ با بنگاههای کوچک مرتبط مانند نمایشگاهها و فروشگاههای قطعات وجود دارد.
  • عنوان واحد: در این فیلد نام واحد شرکت خود را که قرار است مجری همان عملیاتی باشد که در فیلد قبلی اعلام کردید، ذکر کنید. مثلا اگر گزینه «قطعات» را به عنوان نوع برگزیده‌اید، حال می‌توانید عناوینی همچون «واحد قطعات»، «قطعات»، «فروشگاه»، «فروشگاه قطعات»، «فروشگاه مرکزی»، «انبار قطعات» و ... را ثبت نمائید.
  • مشخصات مدیر (نام، ایمیل و شماره موبایل): اگر مایل هستید اطلاعات مدیر واحدی که این فرم را در ارتباط با آن پر می‌کنید در اختیار مشتریان قرار بگیرد، نام کامل، ایمیل و شماره موبایل ایشان را در فیلدهای سه‌گانه وارد نمائید. پیشنهاد می‌گردد در تمامی موارد از استفاده عناوینی مانند «مهندس»، «استاد» و غیره خودداری نمائید.
  • نام پاسخگو: نام کامل فردی که مسئول ارتباط با مشتریان در این واحد هست را ذکر نمائید. این فرد عموما می‌تواند یکی از کارمندان واحد یا حتی منشی مدیر واحد باشد. به هر حال بخصوص اگر نام مدیر واحد را ذکر نکرده باشید مشتری باید بداند اگر کاری با واحد مربوطه دارد در تماس تلفنی باید با چه فردی مذاکره نماید.
  • آدرس (کشور، استان، شهر، آدرس، کد پستی، صندوق پستی): این فیلدها مربوط به آدرس واحد است. پیشنهاد می‌شود حتی اگر واحدی که در حال ورود اطلاعات آن هستید در محل خود شرکت واقع است و شما قبلا در تکمیل پروفایل، آن آدرس را به طور کامل وارد کرده‌اید، دوباره همان آدرس را وارد نمائید تا مشتری و به طور کلی کاربران متوجه شوند این واحد شما در همان محل قرار دارد. این اطلاعات بخصوص برای کسانی که بخواهند از طریق مکاتبه با شما در تماس باشند بسیار ضروری خواهد بود. 
  • شماره‌های تماس: شماره تلفنهای واحد را به هر تعدادی که دوست دارید و با جزئیات کامل اینجا وارد نمائید. دقت داشته باشید که با توجه به تفاوت ثبت شماره در سیستمهای کامپیوتری بر اساس تنظیمات شخصی خودتان، ممکن است شماره تلفنی که در پروفایل صحیح دیده می‌شود با آنچه که در صفحه اختصاصی نمایش داده می‌شود متفاوت باشد. (شکل اول، سمت راست)

در اغلب موارد شماره‌ای که ثبت می‌کنید باید در پروفایل به ترتیب از وارود کردن، به صورت (شماره داخلی) شماره اصلی، خط فاصله و کد استان باشد ((2279) 55518862-021) تا در صفحه اختصاصی صحیح دیده شود. (شکل دوم، سمت چپ)

  • فکس: شماره فکس واحد را با پیش شماره اینجا وارد نمائید.

با تکمیل اطلاعات مربوطه و ذخیره کردن آن یک زیر صفحه جدید ثبت گردیده و در صفحه اختصاصی به شکل زیر قابل نمایش خواهد بود.

 

 

 

 

 


مدیریت آیتم‌ها

با تکمیل و ذخیره یک زیر صفحه، در داشبورد پروفایل کاربری شما، گزینه جدیدی بنام «مدیریت آیتمها» ذیل زیر صفحه‌ها ایجاد می‌شود (شکل اول).

 

 

 

 

در قسمت مدیریت آیتم‌ها می‌توانید خدماتی را که در هر واحد ارائه می‌دهید، درج کنید. برای ورود به مدیریت آیتم‌ها روی آن کلیک کنید تا صفحه ای برای انتخاب زیر صفحه ای که میخواهید آیتم مورد نظرتان در آن ثبت گردد، باز شود (شکل روبرو). توجه داشته باشید که گزینه‌های موجود در کشوی این فیلد همان زیر صفحاتی هستند که قبلا در قسمت مدیریت زیر صفحه‌ها ایجاد کرده‌اید. یکی از آنها را انتخاب کرده، و گزینه انتخاب را کلیک کنید تا آیتمهای مورد نیاز نمایش داده شوند.

روی آیتمی که به دنبال ایجاد آن هستید کلیک کنید. دقت داشته باشید که بعد از ثبت هر آیتم، بلافاصله به این صفحه باز خواهید گشت. حال هر کدام از آیتم‌ها را یک به یک بررسی و نحوه تکمیل آنها را مرور خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


راهنمای تکمیل فرم آیتمها

لطفا برای دسترسی به راهنمای تکمیل فرم هر آیتم، روی آن کلیک نمائید.