آیتم ارائه آموزش

فهرست مطالب:

آشنایی با آیتم ارائه آموزش

راهنمای تکمیل فرم ارائه آموزش

 


 

آشنایی با آیتم ارائه آموزش

چنانچه شما واحد آموزشی دارید که می‌توانید بخشی از آموزشهای فنی و مدیریتی در زمینه ماشین‌آلات را بر عهده بگیرید، می‌توانید از این امکانات سایت بهره برده و این موضوع را به عنوان یک آیتم در زیر صفحات خود درج نمائید. دقت نمائید منظور از ارائه آموزش در این سایت می‌تواند شامل آموزشهای فنی  و مدیریتی ماشین‌آلات در سطوح  ابتدایی تا حرفه‌ای و حتی دانشگاهی باشد.

برای درج ارائه آموزش، بعد از انتخاب زیر صفحه مورد نظر (بر اساس اطلاعات موجود در زیر صفحات)، روی آیتم "ارائه آموزش" کلیک نمائید. زیر این گزینه جدولی از لیست دوره‌های آموزشی قابل ارائه که قبلا آنها را ثبت کرده بودید، به نمایش در می‌آید. برای ویرایش یا حذف هر یک از موارد جلوی همان گزینه بر روی نمایش کلیک نمائید تا صفحه آن باز شده و عملیات مورد نظر را انجام دهید.

برای اضافه کردن آموزش جدید برای ارائه، نیز زیر جدول روی گزینه "جدید" کلیک نمائید تا فرم اطلاعات ارائه آموزش باز شود.


 

راهنمای تکمیل فرم ارائه آموزش

فرم درج اطلاعات مربوط به ارائه آموزش و فیلدهای موجود در آن در زیر آمده و راهنمایی لازم برای تکمیل آنها ذکر می‌شود. 

کد دوره: کد دوره آموزشی خود را اینجا وارد نمائید. در واقع این کد داخلی بوده و مربوط به خود شما می‌باشد ولی به منظور مشخص بودن مذاکرات بعدی و جلوگیری از اشتباه در درخواستها بهتر است کدی برای هر دوره آموزشی تعریف کرده و در این فیلد وارد نمائید.

 عنوان دوره: عنوان یا موضوع دوره آموزشی را وارد نمائید.

سرفصل‌ها: سرفصل محتوای دوره آموزشی را به طور خلاصه وارد نمائید.

پیش نیاز‌ها: اگر شرکت کنندگان در دوره آموزشی حاضر، نیاز است که حتما دوره آموزشی دیگری را قبلا گزرانده باشند اینجا عنوان نمائید. اگر دوره آموزشی پیش نیاز این دوره نیزز در همین صفحه خودتان در سایت ثبت شده است، بهتر است کد آنرا نیز یادداشت نمائید.

توانمندی‌های دانش پژوه: اگر شرکت کنندگان در دوره آموزشی حاضر، نیاز است که حتما توانمندی خاصی داشته باشند چه از نظر دانش و معلومات (مانند آشنایی به زبان انگلیسی) و چه از نظر فیزیک بدنی و ... اینجا عنوان نمائید.

کتابها و مواد آموزشی: منابع و جزوات دوره آموزشی و نحوه تهیه آنرا اینجا تشریح نمائید.

گواهینامه: اگر بعد از گذراندن دوره آموزشی حاضر، گواهینامه آن صادر و تحویل دانش پژوه گردد این مورد را تیک بزنید.

محل اجرای دوره: محل اجرای دوره اگر مشخص و تعیین شده است آنرا عنوان نمائید و اگر امکان تغییر محل بر اساس درخواست دانش پژوهان دارد، این موضوع را توضیح دهید.

نحوه اجرای دوره: از بین گزینه‌های، "خودآموز"، "تئوری"، "عملی" و "تئوری و عملی"، یک گزینه را انتخاب نمائید.

امکانات و فضاهای آموزشی: اگر محل اجرای دوره باید دارای امکانات کمک آموزشی خاصی مانند کامپیوتر، دستگاه ویدئو پروژکتور، تخته وایت بورد، تعداد صندلی و میز، تهویه مناسب یا ... باشد آنها را ذکر کنید.

تجهیزات عمومی: در برخی دوره‌ها تجهیزاتی مانند ابزارآلات عمومی، میز کار، وسایل جوشکاری و برش و .... نیاز است. همه تجهیزات عمومی مورد نیاز را بنویسید.

تجهیزات اختصاصی: در برخی دوره‌های آموزشی علاوه بر تجهیزات عمومی، تجهیزات اختصاصی مانند ابزار مخصوص، تجهیزات کمک آموزشی، قطعات برش یافته، مجموعه‌های (موتور، گیربکس، ....) آموزشی ماشین‌آلات نیز مورد نیاز خواهد بود.. همه تجهیزات اختصاصی مورد نیاز را بنویسید.

توضیحات: در این فیلد می‌توانید توضیح خاصی را که مورد نیاز است، تشریح کنید. توجه داشته باشید که اگر این دوره شهریه دارد نحوه پرداخت آنرا اینجا توضیح دهید.