آیتم درخواست آموزش

فهرست مطالب:

آشنایی با آیتم درخواست آموزش

تکمیل فرم درخواست آموزش


 

آشنایی با آیتم درخواست آموزش

چنانچه شما نیاز به گذراندن دوره آموزشی خاصی دارید تا بتوانید با افزایش توانمندی نیروی انسانی واحد ماشین‌آلات نسبت به سرویس، نگهداری یا حتی تعمیرات اساسی اقدامات موثرتری انجام دهید، می‌توانید از امکانات سایت بهره برده و این موضوع را به عنوان یک آیتم در زیر صفحات خود درج نمائید. دقت نمائید منظور از درخواست آموزش در این سایت می‌تواند شامل آموزشهای فنی  و مدیریتی ماشین‌آلات در سطوح  ابتدایی تا حرفه‌ای و حتی دانشگاهی باشد و درج موضوعات آموزشی خارج از بحث ماشین‌آلات مجاز نخواهد بود.

برای درج درخواست آموزش، بعد از انتخاب زیر صفحه مورد نظر (بر اساس اطلاعات موجود در زیر صفحات)، روی آیتم "درخواست آموزش" کلیک نمائید. زیر این گزینه جدولی از لیست دوره‌های آموزشی درخواست شده که قبلا آنها را ثبت کرده بودید، به نمایش در می‌آید. برای ویرایش، حذف یا نمایش هر یک از درخواستها در همان ردیف بر روی گزینه مورد نظر کلیک نمائید تا عملیات مورد نظر را انجام دهید.

برای اضافه کردن درخواست جدید آموزش، نیز زیر همان جدول روی گزینه "جدید" کلیک نمائید تا فرم اطلاعات درخواست آموزش باز شود.


 

راهنمای تکمیل فرم درخواست آموزش

فرم درج اطلاعات مربوط به درخواست آموزش و فیلدهای موجود در آن در زیر آمده و راهنمایی لازم برای تکمیل آنها ذکر می‌شود. 

عنوان دوره: عنوان یا موضوع دوره آموزشی مورد نیاز خود را وارد نمائید.

تعداد شرکت کنندگان: تعداد نفراتی که از طرف شرکت شما برای گذراندن این دوره معرفی خواهند شد را اعلام نمائید.

تحصیلات شرکت کنندگان: طبیعتا شرکت در دوره‌های آموزش فنی نیاز به دانش اولیه‌ای دارد که بخشی از آنها را تحصیلات پوشش می‌دهند. بنابراین برای هر دوره آموزش فنی یک حداقل مدرک تحصیلی هم در نظر گرفته می‌شود و داشتن چنین تحصیلاتی لازمه حضور در دوره‌های آموزشی به حساب می‌آید. بنابراین لازم است این موضوع را در مورد شرکت کنندگانی که برای دوره‌های آموزشی انتخاب می‌کنید رعایت نمائید. حال با توجه به آنچه توضیح داده شد حداقل تحصیلات شرکت کنندگان واقعی را به همراه عبارت "به بالا" وارد نمائید (مثلا دیپلم به بالا).

آشنایی با عنوان دوره: در برخی موارد شرکت کنندگان در دوره‌های آموزشی، اطلاعات همان دوره را دارند و منظور از شرکت در آن به روز رسانی اطلاعات است. اگر شرکت کنندگان قبلا با این دوره آشنایی دارند آنرا ذکر نمائید.

اهداف دوره: هدف از برگزاری این دوره برای پرسنل خود را ذکر نمائید. با این اطلاعات برگزار کننده دوره آموزشی می‌تواند مطالب مفیدتر در همان سرفصلهای معمول دوره آموزشی را در نظر گرفته و بار علمی و عملی دوره را نسبت به اهداف در نظر گرفته شده افزایش دهد.

امکانات و تجهیزات: اگر امکانات و تجهیزات خاصی برای برگزاری دوره باید فراهم شود آنرا ذکر نمائید.

زمان برگزاری: زمان مطلوب خود برای برگزاری دوره را کر نمائید. دقت کنید که با توجه به زمان مورد نیاز برای تهیه مقدمات برگزاری دوره آموزشی، زمان برگزاری حداقل یکماه بعد از درج درخواست آموزش باشد.

محل برگزاری: محل اجرای دوره اگر مشخص و تعیین شده است آنرا عنوان نمائید و اگر امکان برگزاری دوره در محل دیگری بر اساس درخواست برگزار کننده دارد، این موضوع را توضیح دهید.

توضیحات: در این فیلد می‌توانید توضیح خاصی را که مورد نیاز است، تشریح کنید.