مدیریت پیامها

فهرست مطالب:

معرفی بخش مدیریت پیامها

پیامهای موجود

پیام جدید

 


معرفی بخش مدیریت پیامها

به منظور ایجاد ارتباط مکاتبه‌ای راحت بین اعضا و مدیریت سایت، در داشبورد پروفایل اعضا، مدیریت پیامها پیش‌بینی شده است. اعضای سایت می‌توانند درصورت نیاز به مطرح کردن هر موضوعی با مدیریت سایت از این امکان استفاده نمایند. پیامهای ارسال شده از طرف اعضای سایت مستقیما و بدون واسطه توسط مدیریت سایت ملاحظه می‌گردد. این امکان فقط برای ارسال پیام به مدیریت سایت و بالعکس بوده و امکان ارسال پیام اعضا به اعضای دیگر وجود ندارد.


پیامهای موجود

برای مشاهده پیامهای موجود کافی است روی مدیریت پیامها در داشبورد پروفایل خود کلیک نمائید تا همانند شکل زیر جدول پیامهای قبلی به نمایش درآید. این پیامها شامل تمامی پیامهای رد و بدل شده بین مدیریت سایت و شما می‌باشد.

اگر قصد دارید جزئیات پیام را مشاهده نمائید، روی آیکون ویرایش در ستون "عملیات" کلیک نمائید تا صفحه مربوط با آن پیام (شکل زیر) باز شود. حال می‌توانید در مورد پیامهای ارسالی قبلی خودتان توضیحات جدیدی اضافه نمائید یا اگر پیامهای دریافتی بوده به آن پاسخ مقتضی ارائه نمائید. همچنین اگر پیامی هست که دیگر موضوع آن رفع شده و نیازی به آن ندارید، می‌توانید آنرا با کلیک روی گزینه حذف در همان ستون "عملیات" حذف نمائید.


پیام جدید

برای ارسال پیام جدید وارد مدیریت پیامها در داشبورد پروفایل خود شده و در قسمت زیر جدول پیامها، گزینه جدید را کلیک نمائید تا به صفحه ارسال پیام جدید (شکل زیر) وارد شوید. با وارد کردن موضوع و متن پیام، ذخیره را کلیک نمائید تا پیام شما ارسال گردد.

به محض ارسال پیام، روی اعلانات بالای صفحه یک عدد به تعداد پیامهای جدید شما اضافه خواهد شد و اگر هیچ عددی نمایش داده نمی‌شد الان عدد ❶ به نمایش درخواهد آمد. این همان پیامی است که همین الان شما ارسال کردید. برای اطمینان بیشتر از ارسال شدن پیام خودتان، می‌توانید دوباره به صفحه مدیریت پیامها وارد شده و پیام جدید خود را در جدول مربوطه ملاحظه نمائید.