لیست علاقمندی‌ها

فهرست مطالب:

لیست علاقمندی‌ها

سایت آزیول دارای تعداد بسیار زیادی از اعضا هست و دسترسی اعضا به صفحات اختصاصی همدیگر اغلب از طریق جستجوها و فیلترهای بسیار قوی در نظر گرفته شده در داخل سایت خواهد بود. اما به هرحال اعضای سایت ممکن است به دلایل کاری نیاز به مراجعه پرتعداد به صفحه اختصاصی برخی از اعضای دیگر داشته باشند. برای سهولت دسترسی در این موارد بخش علاقمندیها پیش‌بینی شده است.

اگر شما وارد صفحه اختصاصی یکی از اعضای سایت شدید و علاقمند هستید که صفحه آن عضو در دسترس شما باشد تا دفعات بعدی بتوانید به راحتی به آن ورود کنید، می‌توانید در بخش اطلاعات پروفایل صفحه عضو مورد نظر، روی علامت ستاره‌ی تو خالی کلیک نمائید تا به صورت تو پر نمایش داده شود. با این کار صفحه حاضر، به علاقمندی‌های شما اضافه خواهد شد. برای حذف آن نیز می‌توانید‌ همینجا یکبار دیگر روی همان ستاره کلیک نمائید تا دوباره تو خالی نمایش داده شده و از علاقمندی‌های شما حذف گردد.

برای دسترسی به علاقمندی‌های خودتان، کافی است روی گزینه "لیست علاقمندی‌ها" در داشبورد پروفایل کاربری خود کلیک نمائید. با این کار لیست علاقمندیها نمایش داده خواهد شد. برای دسترسی به صفحه مورد نظرتان در لیست موجود می‌توانید روی لینک آن صفحه ذیل ستون "صفحه پروفایل" کلیک نمائید. از طرفی می‌توانید در همین لیست صفحاتی که دیگر مایل نیستید جزء علاقمندی‌های شما باشند را حذف نمائید. برای این کار کافی است روی علامت حذف ذیل ستون "عملیات" کلیک نموده و عملیات خود را تایید نمائید.