اخبار

فهرست مطالب:

اخبار در سایت آزیول

تهیه اخبار

درج اخبار در سایت

 


 

اخبار در سایت آزیول

سایت آزیول در نظر دارد اخبار مربوط به حوزه ماشین‌آلات راهسازی و معدنی را به طور کامل پوشش دهد. هر چند برای رسیدن به اهداف سایت در این زمینه راهی بسیار طولانی در پیش داریم ولی با اختصاص یکی از بهترین جایگاههای صفحه اصلی سایت به اخبار، (شکل زیر) به خوبی دیدگاه سایت آزیول را مشخص کرده‌ایم.

اخبار سایت فعلا در سه حوزه فعال است که عبارتند از اخبار داخلی سایت، اخبار ایران و اخبار بین‌الملل. سعی می‌شود با شیب مناسبی میزان تهیه و انتشار خبر در سایت افزایش یافته و به جایگاه مورد نظر خود برسد. برای مشاهده کامل هر خبر، روی تیتر آن کلیک نمائید. برای مشاهده اخبار قبلی، روی گزینه "بیشتر" کلیک نمائید تا وارد آرشیو اخبار شوید (شکل زیر).


 

تهیه اخبار

منابع مختلفی برای تهیه و انتشار اخبار در سایت پیش‌بینی شده است که عبارتند از:

  • انتشار اخبار کامل سایر سایتها و مجلات و روزنامه‌های داخلی: در این موارد اخبار یکی از منابع مورد ذکر به طور کامل و بی کم و کاست در سایت منتشر شده و حتما منبع اخبار به طور کامل ذکر خواهد شد.
  • انتشار اخبار ترکیبی سایر سایتها، مجلات و روزنامه‌های داخلی: ممکن است خبرهای مختلف و مرتبطی در منابع مختلف ذکر شده باشد و سایت آزیول با استفاده از آنها خبری تکمیلی تهیه نماید که منبع خبر کلی خود سایت آزیول خواهد بود.
  • انتشار اخبار اختصاصی: ممکن است برخی اخبار توسط خود سایت راسا تهیه و در سایت منتشر شود که مسلما منبع خبر خود سایت خواهد بود. اخبار داخلی سایت حتما از این نوع اخبار خواهد بود.
  • انتشار مصاحبه‌های اختصاصی: سایت آزیول امکان تهیه مصاحبه با مدیران و کارشناسا صنعت ماشین‌آلات را داراست و ممکن است بنا به درخواست خود یا سایر شرکتها اقدام به تهیه و انتشار مصاحبه‌ها در قالب اخبار باشد.

اعضای سایت می‌توانند به منظور ارائه اخبار مربوط به مجموعه خود با سایت آزیول در تماس بوده و از همکاری مدیریت سایت برای تهیه و انتشار اخبار بهره‌مند گردند.


 

درج اخبار در سایت

درج اخبار در سایت فقط توسط مدیریت سایت امکان پذیر می‌باشد. بنابراین هیچ کدام از اعضای سایت دسترسی لازم برای درج اخبار در سایت را ندارند. البته اعضای سایت اگر دسترسی به اخبار خاصی دارند می‌توانند در اختیار سایت قرار دهند تا با نام خودشان در سایت منتشر گردد.