معرفی شرکت ماشین سنگین آزیول

اولین سایت جامع تخصصی ماشین‌آلات راهسازی و معدنی ایران

تشکیل هسته اولیه شرکت ماشین سنگین آزیول به زمانی بر می‌گردد که موسس آن تصمیم به شروع فعالیت بر روی طرحی به عنوان "پایگاه جامع اطلاعات صنعت ماشین‌آلات سنگین" گرفت؛ که در واقع حاصل سالها تجربه کار در سطوح مختلف شرکتهای عرضه‌کننده ماشین‌آلات راهسازی و معدنی بود. این طرح راهی برای معرفی شرکتهای عرضه‌کننده ماشین‌آلات، خدمات و قطعات آنها به مشتریان بود تا بتوانند به سهولت اطلاعات مورد نیاز مشتریان را در معرض نمایش قرار داده و هزینه‌های زمانی و ریالی را کاهش دهند. ضمن اینکه مشتریان می‌توانند با دریافت اطلاعات انواع ماشین‌آلات، مشخصات فنی، شرایط خرید، نحوه خدمات پس از فروش و ... در تصمیم‌گیری کاملتر و مناسبتری برای انتخاب محصول یا خدمات مورد نظر خود داشته باشند.

سایت ماشین سنگین و امکانات آن:

فاز آزمایشی طرح مذکور از خرداد 1391 شروع شد و پس از مطالعات و بررسی‌های دقیق به صورت بسیار محدود در قالب پروژه سایت اینترنت ماشین سنگین به اجرا درآمد و با آدرس اینترنتی www.machinesangin.com در آبانماه همان سال در معرض بازدید کنندگان قرار گرفت. سایت مذکور که در واقع نمونه آزمایشی طرح اصلی بود به سرعت مخاطبین خود را پیدا کرد و توانست جایگاه درخور توجهی برای خود ایجاد کند.

 

این سایت بیشتر به عنوان پایگاه اطلاعات ارائه‌کنندگان ماشین‌آلات راهسازی و معدنی، خدمات و قطعات آنها، ایجاد گردید و مهمترین بخشهای آن به همین مطالب اختصاص دارد. علاوه بر این اطلاعات دیگری از جمله مشخصات فنی بیش از 500 مدل بیل مکانیکی چرخ زنجیری مختلف نیز در این سایت ارائه گردید. اطلاعات سایت فقط از طریق ادمین قابل اضافه کردن و ویرایش است و مراجعه کنندگان به سایت فقط می‌توانند اطلاعات سایت را مشاهده کرده، در بخشهای مختلف به ارائه نظر و پیشنهاد بپردازند. در این سایت جایگاهی برای اخبار و ارائه اطلاعات فنی عمومی نیز در نظر گرفته شده است. در کنار تمامی اطلاعات مورد اشاره آگهی‌های فروش انواع ماشین‌آلات نیز پیش بینی شده است. مشخصات فنی ماشین‌آلات تنها اطلاعاتی هست که برای مشاهده آن باید بازدید کننده در سایت عضویت داشته و به عنوان عضو سایت وارد شده باشد.

سایت آزیول

تجربه موفق سایت ماشین سنگین باعث تشویق موسس آن برای اجرای فاز اصلی طرح در مرحله بعدی گردید که هدف‌گذاری آن جذب گسترده مخاطبین تخصصی این صنعت در بازار ایران بود. اینبار فاز یک از طرح جامع به صورت نسبتا کامل و با اجزای مهم آن در دستور کار قرار گرفت و مراحل تحقیق و بررسی آن از تیر ماه 1392 کلید زده شد. تعیین پیمانکار مناسب برای اجرای سایت به دلیل پیچیدگی‌های سایت حدود یکسال طول کشید تا در تیرماه 1393 اجرای آن به شرکت بسیار معتبر و معظم در زمینه طراحی و اجرای سایتهای اینترنتی در ایران بنام "شرکت داده پرداز پویای شریف"، سپرده شد. در ادامه و با ورود به مراحل اجرایی طرح به دلیل پیچیدگیهای خاص آن با مشکلات متعددی مواجه شدتا نهایتا نسخه آزمایشی آن در بهمن ماه 1395 به منظور تست و ایرادگیری با آدرس اینترنتی www.azyol.com  راه انداز گردید و به بعد از رفع ایرادهای مهم و اساسی از اوایل سال 1396 به طور کامل راه‌اندازی شد.

اصولا راه‌اندازی سایت با بهره‌برداری آن فاصله بسیاری دارد و باید مراحل مختلفی طی گردد تا به نقطه مطلوب برای استفاده کاربران برسد. از زمان راه‌اندازی سایت آزیول تاکنون علاوه بر تغییرات کاربردی برای بهبود کارکرد برای کاربران و اعضای سایت، محتوای زیادی در سایت قرار گرفته است. برخی از اطلاعات پایه‌ای بر روی سایت قرار گرفته است و اینک بدون اشکال اساسی می‌توان از آن استفاده کرد.

شرکت ماشین سنگین آزیول امیدوار است با راه‌اندازی کامل سایت آزیول به عنوان سایت جامع تخصصی ماشین‌آلات راهسازی و معدنی ایران بتواند روابط بین فعالین صنعت ماشین‌آلات را از حالت سنتی به سطح آنلاین رسانده و خدمات سریعتر و به روزتری را به مخاطبان خود ارائه نماید.