اخبار

امیرکبیر میزبان چهاردهمین همایش علمی مهندسی معدن

انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی معدن «چهاردهمین همایش علمی مهندسی معدن» را به مناسبت بزرگداشت هفته معدن و روز مهندسی معدن برگزار می‌کند.

دانلود فایل

همزمان با برگزاری چهاردهمین همایش علمی مهندسی معدن به بررسی وقایع حوزه معدنکاری پرداخته خواهد شد. انجمن علمی دانشجویی مهندسی  معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی معدن «چهاردهمین همایش علمی مهندسی معدن» را به مناسبت بزرگداشت هفته معدن و روز مهندسی معدن برگزار می‌کند.

در این همایش که در روز نخست خرداد ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برپا خواهد شد، پنل تخصصی «معدنکاری و چالش‌های پیش‌ رو» با حضور مسؤولان و متخصصین معدنی با جلسه پرسش و پاسخ در حاشیه این همایش برگزار خواهد شد.

تقدیر از پیشکسوتان، اساتید، دانشجویان برتر و معدنکاران، برگزاری کارگاه‌های تخصصی و بررسی وقایع حوزه معدنکاری از دیگر برنامه‌های این رویداد است.

در این رویداد جمع کثیری از دانشجویان سراسر کشور با صنعت‌گران، معدنکاران و قانون گزاران این رشته‌ مهندسی هر چه بیشتر آشنا شده و مشکلات و مسائل خود را بیان می‌دارند.

برقراری ارتباط سازنده‌ بین صنعت و دانشگاه از مهم‌ترین دستاوردهای این رویداد است.

تاکنون در طی 13 سال برگزاری این همایش بزرگان زیادی در عرصه‌ معدن کشور حضور داشته اند.

از تمامی اساتید و دانشجویان محترم دانشکده‌های معدن سراسر کشور نیز برای شرکت در این رویداد بزرگ دعوت به عمل خواهد آمد.

در این همایش آینده و وقایعی که در این حوزه اتفاق می افتد مورد بررسی قرار می گیرد.

در این گردهمایی همچنین همه ساله از مدیران و مهندسان برتر کشوری، کارگران برترعرصه معدن، دانشجویان برتر هر ورودی نیز تقدیر به عمل می‌آید که خود باعث ایجاد انگیزه بیشتر در میان تمامی فعالان عرصه معدن خواهد شد.

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندس معدن به عنوان تنها نماینده‌ی رسمی دانشجویان این رشته که به تازگی زیر نظر وزارت علوم، فناوری و تحقیقات فعالیت خود را آغاز کرده است، به عنوان یکی از اصلی ترین همکاران چهاردهمین همایش علمی مهندسی معدن کار خود را در عرصه‌ معدنکاری کشور شروع کرده است.

در چهاردهمین دوره همایش علمی مهندسی معدن، اتحادیه‌ی انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی معدن بیشتر به دانشجویان و معدنکاران معرفی خواهد شد.


کلمات کلیدی:

چهاردهمین همایش علمی مهندسی معدن، دانشگاه امیر کبیر، انجمن علمی دانشجویی مهندسی  معدن، اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی معدن