اخبار

ثبت اطلاعات بیش از 2200 دستگاه ماشین آلات در سایت آزیول

تعداد مدل ماشین آلات ثبت شده در سایت آزیول از مرز 2200 دستگاه گذشت. این در حالیست که مشخصات فنی بیش از 1100 دستگاه از این ماشین آلات نیز در سایت ثبت شده و مورد استفاده کاربران محترم سایت قرار گرفته است.

دانلود فایل

سایت آزیول دارای امکانات خاص و منحصر به فردی است که به کاربران خود دسترسی و ابزارهای وسیعی را برای ثبت و جستجوی بسیار پیشرفته در موضوعات مختلف میدهد. در سایتهای بزرگی همانند آزیول https://azyol.com که حاوی اطلاعات بسیار زیادی هستند، پیدا کردن مطلب یا آیتم مورد نظر برای کاربران سخت خواهد بود. بنابراین وجود فیلترهای مناسب در موضوعات مختلف برای آنها بسیار حیاتی میباشد. کاربران باید بتوانند به راحتی به انچه که برای پیدا کردن آن به سایت مراجعه کرده اند دسترسی پیدا کنند. همانطور که اغلب کاربران اینترنتی مطلع هستند، به منظور بهره گرفتن از فیلترهای مختلف باید امکانی فراهم گردد که موقع درج  آیتمهای مختلف توسط کاربران، فیلدهای اصلی (مورد نیاز در فیلتر) مانند گروه، زیرگروه، نوع، برند، مدل و سایر مشخصات اصلی ماشین آلات به صورت کشویی در دسترس کاربران قرار گیرد تا محتوای فیلد بجای تایپ، توسط کاربران انتخاب شود. این موضوع باعث ایجاد دردسر بسیار بزرگی برای بخش پشتیبانی سایت است. زیرا تمامی مواردی که به صورت کشویی در اختیار کاربران قرار می گیرد باید قبلا توسط همکاران بخش پشتیبانی در جداول بسیار بزرگی ثبت گردند.
تعداد مدل انواع ماشین آلات راهسازی و معدنی و ... از برندهای متفاوت بسیار زیاد و بالغ بر 20000 مدل میباشد. مدیریت سایت آزیول مصمم است تمامی مدلهای مختلف ماشین آلات را به عنوان داده های پایه در سایت به ثبت برساند تا کاربران بتوانند استفاده لازم را داشته باشند. با توجه به اینکه این کار بسیار زمان بر و پر زحمت است سعی میگردد نخست، انواع ماشین آلاتی که بیشترین استفاده را دارند در اولویت قرار گیرند. با این تفاصیل در حال حاضر تعداد زیادی از لیفتراکها و بیل مکانیکی های چرخ زنجیری در سایت ثبت شده اند و به زودی کار ثبت انواع لودرها هم آغاز خواهد شد.
لازم به ذکر است مشخصات فنی هر کدام از مدلهای مختلف ماشین آلات نیز در سایت آزیول ثبت و در بخش "مشخصات ماشین الات" در منوی سایت در اختیار کاربران محترم قرار می گیرد. با وجود اینکه تهیه مشخصات فنی و تنظیم آنها برای همه ماشین آلات کار طاقت فرسایی است، این کار نیز در حال انجام بوده و حتی الامکان سعی میشود همزمان با ثبت مدل ماشین آلات، کار ثبت مشخصات فنی نیز صورت پذیرد. نهایتا اینکه کار ثبت مدل و مشخصات فنی در حال پیگیری بوده و هر روزه بر تعداد آنها در سایت آزیول افزوده میشود و به زودی تعداد قابل قبولی از این ماشین آلات در سایت ثبت خواهد شد. آماری که فعلا به آن دست پیدا کرده ایم، ثبت بیش از 2200 مدل ماشین آلات در سایت است که کار مشخصات فنی بیش از 1100 مدل از آنها نیز به اتمام رسیده است.
همچنین این امکان برای کاربران محترم سایت آزیول فراهم شده است که بتوانند در صورت نیاز به استفاده از مدل مشخصی از ماشین آلات که هنوز در سایت ثبت نشده است، از طریق ارسال پیام در خود سایت یا تماس تلفنی، درخواست خود را اعلام نمایند. این اطمینان به کاربران محترم داده میشود که اطلاعات مورد نظر کاربران سریعا در سایت ثبت و قابل بهره برداری خواهد بود.


کلمات کلیدی:

مشخصات فنی ماشین آلات, مدل دستگاه, مدل ماشین آلات, هیتاچی, هیوندای, کوماتسو, بیل مکانیکی, لیفتراک, اطلاعات فنی ماشین آلات