اخبار

اخبار داخلی سایت-اطلاعات ماشین آلات

ثبت اطلاعات پایه حدود 300 مدل از انواع ماشین آلات در سایت

چنانچه همراهان محترم سایت آزیول آگاهی دارند، برای ورود اطلاعات در زیر صفحات پروفایل خود نیاز به انتخاب گروه، زیر گروه و .. و نهایتا مدل ماشین آلات می باشد. بدین شکل امکان فیلتر ماشین آلات فراهم شده و کاربران به راحتی میتوانند به ماشین آلات مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.
اطلاعات پایه ماشین آلات باید توسط ادمین در سایت بارگذاری گردد تا نهایتا توسط کاربران قابل مشاهده و انتخاب باشد. با افتتاح سایت این موضوع در دستور کار شرکت آزیول قرار گرفته و تلاش میشود هر چه سریعتر اطلاعات این بخش تکمیل گردد. در این راستا تا امروز 26 فروردین 96 علاوه برر تقسیم بندی اصولی انواع ماشین آلات، اطلاعات حدود 300 مدل از انواع ماشین آلات در سایت ثبت شده است و با سرعت بیشتری این کار در روزهای آتی ادامه خواهد یافت.

قابل ذکر است به دلیل تشابه برخی مدلها در برندهای مختلف، انتهای مدل ماشین آلات از مخفف برندها برای شناسایی بهتر استفاده شده است و کاربران باید توجه داشته باشند که مدل ماشین آلات را بدون آن سه حرف مخفف برند ذکر نمایند.
امید است با همکاری شرکتهای محترم عرضه کننده ماشین آلات بتوانیم اطلاعات پایه تمامی ماشین آلات موجود در ایران را در اسرع وقت ثبت نمائیم تا مورد استفاده عموم قرار گیرد.


کلمات کلیدی:

اطلاعات پایه ماشین آلات، اخبار داخلی